Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer

  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer Νέα Υόρκη απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το Εθνικό Μνημείο Κάστρο Clinton και 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Essex Street / Delancey Street. Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 3 χλμ. από σταθμό τρένου Κεντρικός Grand και περίπου 400 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Allen Street & Delancey Street.

Το Κέντρο Ροκφέλερ απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Katz's Deli που είναι σε απόσταση μόλις 250 μέτρων. Επίσης η Γέφυρα του Μπρούκλιν βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer Νέα Υόρκη
Freeman 1302 By Rove Travel - Les Modern Condo
Τιμή μόνο για κινητά

Freeman 1302 By Rove Travel - Les Modern Condo

274 μ από το κατάλυμα
Freeman 602 By Rove Travel - Condo With Shared Amenities
Τιμή μόνο για κινητά

Freeman 602 By Rove Travel - Condo With Shared Amenities

277 μ από το κατάλυμα
Downtown Manhattan 4Br 2Ba Near Soho & Nyu
Τιμή μόνο για κινητά

Downtown Manhattan 4Br 2Ba Near Soho & Nyu

8.9
Έξοχο 17 σχόλια
305 μ από το κατάλυμα
USD 1746 USD 1571
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Νέα Υόρκη Λα Γκουάρντια Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Canal Street
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer;
      Το διαμέρισμα Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer βρίσκεται κοντά σε Katz's Deli.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer περιλαμβάνουν Εθνικό Μνημείο και μουσείο της 11ης Σεπτεμβρίου, Γέφυρα του Μπρούκλιν καθώς και Πάρκο Washington Square.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer κοστίζει 432$.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Katz's Deli και Russ & Daughters Cafe και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Νέα Υόρκη Λα Γκουάρντια Αεροδρόμιο
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Canal Street
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Renovated Lower Eastside 2Br Washer Dryer Νέα Υόρκη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο